Kontakta oss

Telefon vardagar
08-660 50 96

E-post
Gåvor & Inbetalningar: gava@minstoradag.org

Ansökning Stora Dagar:
 ansokan@minstoradag.org
Frågor om läger & gruppaktiviteter: gruppaktivitet@minstoradag.org
Volontärfrågor: volontar@minstoradag.org

Företagsfrågor:
 foretag@minstoradag.org
Annons- reklam & marknadsföring: asa.torneryd@minstoradag.org

Andra funderingar:
 info@minstoradag.org

Gåvoservice

Gåvor & Inbetalningar: gava@minstoradag.org
Stiftelsefrågor: stiftelser@minstoradag.org

Kristin Sundström
Gåvoservice
kristin.sundstrom@minstoradag.org
070-262 34 42

Insamling, Marknad & Press

Företagsfrågor: foretag@minstoradag.org
Annonsering- reklam och marknadsföringsfrågor: asa.torneryd@minstoradag.org
Press: Pressinformation >

Åsa Törneryd
Marknads- och Insamlingsansvarig
asa.torneryd@minstoradag.org
070-455 20 88

Hande Alpalaba
Insamlingsansvarig privatgivare
hande.alpalaba@minstoradag.org
070-455 20 90

Louise Borlind
Kommunikationsansvarig
louise.borlind@minstoradag.org 
070-455 20 80

Aktiviteter & Projekt

Frågor angående din ansökan: ansokan@minstoradag.org

Frågor angående Stor Dag Grupp: gruppaktivitet@minstoradag.org

Volontärfrågor: volontar@minstoradag.org

Maggie Nilsson
Gruppchef Aktiviteter & Projekt
maggie.nilsson@minstoradag.org
070-455 20 87

Caroline Ramfors
Ansvarig Enskild Stor Dag
caroline.ramfors@minstoradag.org
070-455 20 84

Josephine Hildor
Ansvarig Stor Dag Grupp
Josephine.hildor@minstoradag.org
070-455 20 86

Jessica Pettersson
Volontärsamordnare
jessica.pettersson@minstoradag.org
070-455 20 83

Simon Bender
Projektkoordinator 
simon.bender@minstoradag.org
070-455 20 89

Amanda Svensson
Projektkoordinator
amanda.svensson@minstoradag.org
070-455 20 85

John Häggström 
Projektkoordinator
john.haggstrom@minstoradag.org
070-455 20 95

Malte Bolender
Projektkoordinator
malte.bolender@minstoradag.org
070-455 20 82

Ekonomi, Administration & Personal

Kerstin Burén
Kanslichef
kerstin.buren@minstoradag.org
070-272 25 88

Generalsekreterare

Hélène Benno
Generalsekreterare
helene.benno@minstoradag.org

Trygghet för dig som leverantör
Som extra trygghet för dig som bidrar till vårt arbete med service, tjänster eller produkter kan du kontakta oss för bekräftelse om du blir kontaktad av en av våra volontärer. Vardagar: 08-660 50 96 eller info@minstoradag.org

Vår adress
Min Stora Dag
Hälsingegatan 47
113 31 Stockholm

Organisationsnummer 802409-8264