Kontakta oss

Har du frågor kring gåvor, våra aktiviteter med barn eller vår verksamhet generellt är du välkommen att kontakta oss.

Gåvoservice 08-660 50 96

Du kan alltid skänka en gåva till Min Stora Dag här på hemsidan. Skänk en gåva >

Telefontider
SOMMARÖPPETTIDER
Måndagar: 09.00-12.00

Gåvor och inbetalningar
gava@minstoradag.org

Stiftelsefrågor
stiftelser@minstoradag.org

Fakturaadress

Fack 1649
Fe 978

751 75 Uppsala


Stora Dagar 08-660 50 96

Ansökan Stora Dagar
ansokan@minstoradag.org

Frågor om läger- och gruppaktiviteter
gruppaktivitet@minstoradag.org

Frågor om volontärer
volontar@minstoradag.org


Generalsekreterare

Jennifer McShane
jennifer.mcshane@minstoradag.org


Insamling, marknad och press

Alexandra von Melen, insamlings- och marknadschef
alexandra.vonmelen@minstoradag.org
076-814 74 74

Louise Borlind, ansvarig kommunikation och press
louise.borlind@minstoradag.org
070-455 20 80

Sara Zachrisson, ansvarig privatinsamling
sara.zachrisson@minstoradag.org
070-4552094

Amanda Svensson, ansvarig sociala medier
amanda.svensson@minstoradag.org
070-455 20 85

Robert Fröberg, grafisk formgivare och marknadskoordinator
robert.froberg@minstoradag.org
070-455 20 92

Kristin Sundström, marknad och insamling
kristin.sundstrom@minstoradag.org
070-262 34 42

Liza Holmström, webbredaktör
liza.holmstrom@minstoradag.org
070-455 20 98


Projektavdelningen

Ansvarar för alla Stora Dagar, läger- och gruppverksamhet.

Linda Engholm, projektchef
linda.engholm@minstoradag.org
070-209 53 72

Caroline Ramfors, ansvarig enskild Stor Dag
caroline.ramfors@minstoradag.org
070-455 20 84

Josephine Hildor, ansvarig Stor Dag grupp och läger
josephine.hildor@minstoradag.org
070-455 20 86

Olivia af Rolén, projektkoordinator
olivia.af.rolen@minstoradag.org
070-455 20 87

Simon Bender, projektkoordinator
simon.bender@minstoradag.org
070-455 20 89

Amanda Svensson, projektkoordinator
amanda.svensson@minstoradag.org
070-455 20 85

John Häggström, projektkoordinator (Pappaledig)
john.haggstrom@minstoradag.org
070-455 20 81

Malte Bolender, Projektkoordinator
malte.bolender@minstoradag.org
070-455 20 82

Jessica Pettersson, volontärsamordnare
jessica.pettersson@minstoradag.org
070-455 20 83


Ekonomi och administration

Malin Lourié, kanslichef
malin.lourie@minstoradag.org
070-455 20 91

Ann-Charlotte Haenel, redovisningsassistent
ann-charlotte.haenel@minstoradag.org
070-753 10 10

Organisationsnummer för Min Stora Dag: 802409-8264


Här är vi som jobbar på Min Stora Dag

Här är vi som jobbar på Min Stora Dag

 Klicka här för att bli månadsgivare för Min Stora Dag